12 królestw zodiaku w 7 dni - list od samorozwoju

2023-05-29

 

 

 

Droga istoto z Gai pracująca nad swoim rozwojem!

 

Jak wiesz, JamJest właśnie odbywa audiencję u Strażnika Nieba Wschodniego, to ten król o wielce zabawnym imieniu - Aldebaran. Osobiście, jakbym miał “baran” w imieniu, to nie wiem, zmienił bym na jakieś bardziej królewskie. Ale co kto lubi. Więc JamJest jest na audiencji, przez co jak co roku portal do świata dusz, zwany wielce Srebrnymi Wrotami (wiesz, żeby było bardziej teatralnie) stoi otworem i można na spotkanie ze swoją własną duszą się wybrać. Serio! nie zmyślam. Jeden sariel, mój dobry znajomy, nawet specjalną medytację na tę okoliczność stworzył (zdolny jest, nie powiem) i ułatwia przechodzenie przez portal i spotkanie się ze swoją Psyche. 

Więc jak chcesz Światło Najwyższe poznać, zobaczyć i sobie z nią o wszystkim co ważne i nie popaplać, to zachęcam do tej medytacji. To nie jest płatna współpraca! 

 

 

 

 

Tymczasem Gromowładny spotyka się z Rahu, najpierw ze złośliwym, a później z prawdziwym - i energia aż tryska na wszystkie strony, powodując u jednych olśnienia u innych uśpienia. Caput Draconis wywołuje w istotach z Gai tak różne emocje, że w zasadzie nie da się jednoznacznie określić, czy to dobre spotkanie czy nie najlepsze. Osobiście lubię takie spotkania-wyzwania, bo wiesz, nie ma nic lepszego, co pchnie nas do przodu, niż wyzwanie, któremu próbujemy sprostać. Ale niektórych te wyzwania tak męczą, że więcej snu i znużenia przynoszą niż korzyści.  Proponuję wtedy lekkie przymknięcie kanału wpływu energii Wszechświata, i sprawa się rozwiązuje. Po 2-3 dniach. 

 

Gromowładny i Rahu, skończą swoje spotkanie w sobotę i od tego czasu to już raczej z górki. Wiesz istoto z Gai, jak chcesz to spotkanie wykorzystać na swoją korzyść, to warto do końca tygodnia zrobić sobie medkę lub wizualkę, w sprawach “gdzie ja zmierzam”, “jak przyciągnąć pieniądze”, “czym się zajmować”, “jak równoważyć życie, pracę i odpoczynek”, “co to jest piękno” i ogólnie takie, takie. 

 

Caput Draconis sam z siebie jest jak kompas, który wskazuje nam czym się aktualnie zajmować, jeśli chodzi o rozwój. Kiedy spotyka się z Gromowładnym, staje się dużo większy, wyraźniejszy, wybrzmiewa bardziej dokładnie informując nas co i jak dalej. Rahu i Gromowładny nie spotykają się zbyt często, więc nawet jeśli jesteś nieco ospała_y istoto z Gai, to warto zmotywować się do integracji z tymi energiami i odczytać wyraźniej kierunek na kolejne 7 lat. 

 

Pod koniec tygodnia, będzie się działo. Paniusia będzie miała miłą pogawędkę z Oceanusem, Kosmiczny Posłaniec wpadnie na Króla Niebios, a Włóczęga stanie naprzeciw JamJesta i znowu rozbłyśnie na maksa na niebie. Całe to zagęszczenie, to dobry dla nas czas. Ty i ja możemy w tym okresie wiele. Po pierwsze - poczujesz się lepiej i nieco bardziej romantycznie i idealistycznie. Po drugie, uświadomisz sobie czego ci najbardziej brakowało w ostatnim czasie, i znajdziesz drogę jak do tego dojść. No i po trzecie, w końcu pojawi się okazja, by pozbyć się pewnych lęków i blokad, które pielęgnujesz już dosyć długo, a które warto po prostu odciąć. 

 

 

 

 

Czeka nas transcendentalne połączenie świadomości, dlatego nie ma co, warto je wykorzystać. Każda informacja tego dnia będzie ważna, każdy rytuał potrzebny, a kiedy przyjdzie zrozumienie i odpuszczenie, odciecięcie fatalnych w skutkach kotwic, w końcu ruszymy przed siebie po sukces i radość i spełnienie! 

 

Na zakończenie chcę ci tylko powiedzieć, że w tym czasie warto mieć wzmacniające kamienie, pogłębiające świadomość i ułatwiające komunikację i zrozumienie. Polecam ci tym razem - TOPAZ - kryształ ten otworzy cię na nowe doznania - nie tylko te związane z przebywaniem w grupie ludzi (imprezy, wspólne podróże), ale również te wynikające z akceptacji i eksplorowania twoich talentów. Wzmocni twoją ekspresję twórczą i pomoże ci znaleźć dla niej miejsce w świecie. Topaz pokaże ci jak operować energią w kontaktach z innymi osobami i nauczy cię równowagi. Wyrwie cię ze skorupy. Przyniesie zrozumienie na poziomach zarówno tu i teraz jak i na poziomie twojej Psyche. Dlatego koniecznie pracuj z tym koleżką w czasie końcówki tygodnia. 

 

teraz już spadam, ale napiszę coś znowu za tydzień. 

 

Twój Samorozwój!