Kryształowa Transformacja: Subskrypcja Kryształów Mocy

 

Pozwól sobie na niezwykłą podróż w głąb siebie z naszą subskrypcją "Kryształowa Transformacja", która jest mostem łączącym Ciebie z potężną energią Wszechświata i darów Natury jakimi są kamienie naturalne, pełne magicznej mocy.

 

Jesteśmy Wera i Cez - i będziemy Twoimi towarzyszami w tej niezwykłej podróży, w której kryształy stają się kluczem do drzwi własnej transformacji i pracy nad sobą.

 

 

 

Co Cię Czeka?

Do wyboru oferujemy dwa bardzo proste pakiety subskrypcji, każdy z nich to lokata 250,00PLN w swój rozwój. Inwestowac możesz w jednym z dwóch planów:

 

  • Subskrypcja Roczna (12 x 250,00PLN): Odkrywaj nowy wymiar siebie z miesięczną dostawą magicznych kryształów.

 

  • Subskrypcja Półroczna (6 x 250,00PLN): Pozwól sobie na głębszą przemianę z kryształami przybywającymi do Ciebie co dwa miesiące.

 

 

 

 

Twoja Ścieżka Przemiany:

 

Nasze kryształy są dobierane z największą troską, kierujemy się wglądem duchowym i intuicją, biorąc pod uwagę Twoją unikalną ścieżkę życiową. Dlatego znając twoją datę, godzinę i miejsce urodzenia oraz wyzwania i cele określone przez ciebie, soglądajmy w Twoje horoskop i tematy i wybieramy dla ciebie zestaw kryształów.

 

Każdy kamień jest starannie wyselekcjonowany, aby wspierać Twoją osobistą transformację i pomagać w pracy nad sobą.

 

W pakiecie znajdziesz: kryształ(y) wartości 330,00PLN oraz specjalnie przygotowany zeszyt, które tworzyć razem będą twój prywatnym dziennik rozwoju.

To tu będziesz mieć rozpisane swoje kryształy oraz podpwoedzi jak z nimi pracować. To tu będą przepisy na ołatrzyki bądź inne ćwiczenia rozwojowe z kryształami.

 

 

Nasza Misja:

 

Prawdopodobnie znasz nas bardzo dobrze z Instagrama @2.reality, gdzie każdego dnia dzielimy się naszą pasją do ezoteryki, astrologii, kryształów, tarotu, oraz duchowego rozwoju. Chcemy inspirować, edukować i wspierać Cię na każdym etapie tej niezwykłej podróży.

 

 

 

Zacznij Swoją Przemianę:

 

Subskrypcja "Kryształowa Transformacja" to więcej niż zestaw kamieni - to przepustka do świata, gdzie każdy dzień niesie ze sobą nową lekcję i możliwość głębokiej, osobistej transformacji.

Przyjmij w swoje życie magiczną moc kryształów i pozwól sobie na rozkwit w harmonii z Naturą i Wszechświatem. 

 

Wejdź na ścieżkę przemiany. Wybierz Pasującą do Ciebie Subskrypcję Kryształowej Transformacji już dziś!

 

kliknij w wybrany baner poniżej, i już niebawem ciesz się swoim pakietem "Kryształowej Transformacji": 

 

 

 

 

 

 

Może też zainteresować nasz przewdonik ezoteryczny: "Podróż do mojej mocy - MOC ZODIAKU":